O firmě

info

Studio DK design bylo založeno již v roce 1990. V té době se naše činnost ubírala zejména směrem grafického designu – tvorbě Corporate identity. Mnohým nově vzniklým firmám jsme tehdy navrhli logo a celkový vizuální styl a s většinou z těchto firem spolupracujeme dodnes. Těmto zákazníkům jsme organizovali rovněž výstavy – od návrhu až po realizaci. Díky těmto zkušenostem s 3D prostorem nás začali zákazníci oslovovat pro řešení svých vlastních interiérů. Proto je naší doménou zejména vybavování kancelářských a firemních objektů. Jsme jedni z mála, kteří se zabývají návrhem výrobních hal a výrobních prostor s ohledem na psychologii pracovního prostředí. Máme také zkušenosti se soukromými a atypickými prostory. Naše interiéry jsou tvořené srdcem, klademe důraz na funkčnost a estetické působení.

Klademe důraz na odborné vzdělání týmu DK design - své výtvarné a technické vzdělání doplňujeme nejrůznějšími semináři a kurzy. Díky mnohaleté zkušenosti s grafickým i interiérovým designem dokážeme zákazníkovi zajistit veškerý výtvarný projev jeho firmy. Ve studiu DK design zákazník nalezne vše pod jednou střechou – od tvorby loga, přes grafický vizuál, po zajištění všech tiskovin až k vybavení sídla firmy.

Díky neustále rostoucím možnostem a novým technologiím jsme se rozhodli na naše webové stránky umístit také online kalkulátor tiskovin, který lze využít jak pro grafický design (letáky, brožury, kalendáře, vizitky…), tak pro interiéry (fototapety, obrazy, plakáty…).

Naše přednosti:

  • Letos již třicetiletá nepřetržitá historie firmy
  • komplexní servis v grafickém i interiérovém designu včetně následné realizace všech návrhů
  • tvůrčí invence – velká orientace na výtvarné a estetické zaměření týmu, kladení důrazu na výtvarnou celistvost návrhů
  • spolehlivost a profesionalita
  • individuální přístup ke klientovi
  • příjemné a moderní zázemí studia DK design – aneb budete se k nám rádi vracet

Mgr. Dana Šmídová Křesinová
majitelka
Tel.: 370 993 999, 602 394 374
Mail: smidovakresinova@dkdesign.cz

Martina Fialová
designér
Tel.: 370 993 999, 606 042 184
Mail: dkdesign@dkdesign.cz

Lucie Přibáňová
obchodní manažerka
Tel.: 370 993 999, 606 042 182
Mail: obchod@dkdesign.cz

Ing. Jakub Křesina
Technickoekonomické zabezpečení – externí pracovník
Tel.: 370 993 999

+ další externí spolupracovníci

  Ječná 28, Plzeň
  +420 370 993 999
  obchod@dkdesign.cz
  Náš Facebook

logo DK design