DK design - luxus, který si můžete dovolit
DESIGN PRO RADOST I UŽITEK
golfový turnaj

Golfový turnaj Polypress & DKdesign

září 2016

Zveme Vás na 4. ročník golfového turnaje. Akce se koná na hřišti Golf klubu Klášter Teplá.

slavime 25 let

Slavíme 25 let

říjen 2015

Připravujeme pro své zákazníky setkání u příležitosti oslav 25 let firmy na trhu.

golfový turnaj

Golfový turnaj Polypress & DKdesign

září 2015

Zveme Vás na 3. ročník golfového turnaje. Akce se koná na hřišti Golf klubu Klášter Teplá.

golfový turnaj

Golfový turnaj Polypress & DKdesign

říjen 2014

Zveme Vás na 2. ročník golfového turnaje. Akce se koná na hřišti Golf klubu Klášter Teplá.

MOKRÁ GALUSKA

Mokrá galuska

2. srpna 2014

V sobotu 2. 8. 2014 jsme se stali partnery čtvrtého ročníku přejezdu hasičské nádrže přes lávku nazvaného MOKRÁ GALUSKA, poprvé ale pod hlavičkou občanského sdružení ProVšeruby. Ačkoliv jsme měli zpočátku obavu o počasí, tak předpověď se nakonec nevyplnila a počasí se vydařilo.

golf TOP 09

5. ročník golfového turnaje TOP 09

1. srpna 2014

Letos jsme se stali opět partnery již 5.ročníku golfového turnaje TOP 09 v Golf klubu Klášter Teplá. Námi věnované hodnotné poukázky na návrh interiéru, udělaly velkou radost a to nás těší.

odpoledne pro ženy

Příjemné odpoledne pro ženy

19. června 2014

Zveme Vás na akci "Příjemné odpoledne pro ženy", která se uskuteční od 15 hodin 19.6.2014 v prostorách hotelu DVORANA, Karlovy Vary (www.hoteldvorana.cz). Čeká Vás představení umělecké dílny Skloart, módní přehlídka, představení přístroje na regenaraci pleti, zkušební jízdy v autech Volvo a Toyota, přednáška na téma design a působení barev. Po celou dobu konání akce bude zajištěn raut. Účast, prosím, potvrďte p. Vilímkové na obchod@dkdesign.cz nebo na tel. 606 042 182. Děkujeme a těšíme se na Vás.

odpoledne pro ženy

Příjemné odpoledne pro ženy

12. června 2014

Zveme Vás na akci "Příjemné odpoledne pro ženy", která se uskuteční od 15 hodin 12.6.2014 v prostorách našeho studia DK design, Ječná 28, Plzeň. Čeká Vás módní přehlídka, představení přístroje na regenaraci pleti, přednáška na téma design a působení barev. Po celou dobu konání akce bude zajištěn raut. Účast, prosím, potvrďte p. Vilímkové na obchod@dkdesign.cz nebo na tel. 606 042 182. Děkujeme a těšíme se na Vás.

veletrh řešení

Veletrh řešení

27. května 2014

Zveme Vás na Veletrh řešení - Paspův sál, Nádražní 84, Praha, Smíchov. Téma, kterým se budeme na místě zabývat, je "Jak působí design na pracovní prostředí".

den otevřených dveří

Den otevřených dveří

16. května 2014

Pro naše hosty jsme připravili ukázky materiálů pro interiéry, potahové a závěsové látky, netradiční tapety. Příjemné páteční odpoledne zpestřila také přednáška o akustických prvcích v interiéru.

CineStar Olympie

Dámská jízda - CineStar Olympie

9. dubna 2014

Jako partneři akce DÁMSKÁ JÍZDA Vás zveme na premiéru filmu Dlouhá cesta dolů. Máte šanci vyhrát poukázku na OWEGO.

Excelentní žena

Excelentní žena

5. dubna 2014

Na sobotní Exelentni ženě jsme představili pro inspiraci nové vzorníky potahových materialů, akustických podhledů a tapet. Samozřejmě nechybělo OWEGO.

CineStar Olympie

Dámská jízda - CineStar Olympie

březen 2014

Další DÁMSKÁ JÍZDA - premiéra komedie 10 pravidel, jejíž podtitul je Jak sbalit holku. Jednu z hlavních rolí měl Miroslav Donutil, premiéry se zúčastnili kameraman Alexander Šurkala, režisér Karel Janák a herečka Tereza Nvotová. Zde jsme představili naši kolekci luxusních tašek na notebooky značky OWEGO díky malému překvapení - módní přehlídce.

CineStar Olympie

Dámská jízda - CineStar Olympie

únor 2014

Jako partneři DÁMSKÉ JÍZDY jsme představili naši kolekci luxusních tašek na notebooky značky OWEGO.

přehlídka v optice

Modní přehlídka v Optice

únor 2014

Také na modní přehlídce v Optice jsme představili luxusní kabelky a tašky na notebooky značky OWEGO.

Excelentní žena

Excelentní žena

listopad 2013

Během listopadové konference pro ženy proběhla přednáška o barvách a práci designéra v interiéru. Také jsme zde představili podzimní kolekci luxusních tašek na notebooky značky OWEGO.

Giorgio fashion show

Giorgio fashion show

říjen 2013

Na tomto galavečeru jsme v rámci módní přehlídky prezentovali naši kolekci luxusních tašek na notebooky značky OWEGO.

den otevřených dveří

Den otevřených dveří

říjen 2013

Během příjemného pátečního setkání našli naši zákazníci inspiraci i ke koupi vánočních dárků v podobě luxusních tašek OWEGO i bytových doplňků (luxusních ručníků a koupenových koberečků, luxusních dek, tapet a dalšího zboží). Názorné ukázky proměn interiérů a působení barev si mohli návštěvníci prohlédnout díky prezentaci.

golfový turnaj

Golfový turnaj Polypress & DKdesign

září 2013

Na 1. ročník golfového turnaje pro své zákazníky jsme nachystali originální poháry. Akce se konala na hřišti Golf klubu Klášter Teplá a věříme, že jsme tímto položili základní kámen nové tradice.

den otevřených dveří

Den otevřených dveří

květen 2013

Na jarním Dnu otevřených dveří jsme seznámili naše hosty s novou kolekcí dámských i pánských elegantních tašek na notebooky naší designové značky OWEGO. Během příjemného odpoledne měli také možnost si prohlédnout expozici lamp a vyslechnout zajímavou přednášku na téma světla v interiéru.

den otevřených dveří

Den otevřených dveří

říjen 2012

Účastníci expedice Nord JAW se přišli podělit o své zážitky. Na tomto Dni otevřených dveří proběhla také přednáška o nevšední technologii napínaných stropů.

nord JAW

Sponzoring expedice Nord JAW

léto 2012

Tři mladí muži se vydali na motocyklech Jawa navštívit sever Evropy a pak přes Rusko zpět domů. Expedici Nord JAW podporovala také firma DK design.

otevření nových prostor

Slavnostní otevření nových prostor firmy DK design

1.4. 2011

1.4. 2011 jsme přivítali své zákazníky na staronové adrese Ječná 28. Nově zrekonstruované prostory nabízí příjemné místo pro práci i pro jednání s klienty.
© Šmídová Křesinová Dana - DK design 2012